B-SIDE BAND SLAVÍ 10 LET

B-SIDE BAND v letošním roce slaví výročí již 10 let fungování kapely. Při této příležitosti zvniká CD, které zachycuje celé 10ti leté období a významné hosty, kteří za tu dobu s kapelou vystoupili.

Vyvrcholením této úspěšné dekády jsou dva koncerty určené zejména skalním fanouškům, kde bude zároveň CD pokřtěno. To bude možné na koncertech zakoupit za zvýhodněnou cenu. Album se bude skládat z větší části z originálních live nahrávek s danými interprety a bude doplněno dotočenými studiovými nahrávkami. Proto nutno podotknout, že u tohoto CD nejde o dramaturgickou celistvost, ale především o zmapování dosavadního působení a historie kapely. Na CD se tak objeví například "Můj dědeček mě učívával jódlovat" nebo americký tradicionál "Old MacDonald" v podání Vojtěcha Dyka nebo jeho společný song Baby Drive s držiteli Grammy New York Voices, bigbandové aranžmá "Saturday night is over" kapely Monkey Business, které na CD nazpíval Matěj Ruppert a Roman Holý, nebo Nature boy charismatického Kurta Ellinga, držitele Grammy označovaného za nejlepšího jazzového zpěváka na světě... a mnoho dalších skvělých skladeb. 

Koncerty se uskuteční: 

4. prosince 2016 v 19:30 v pražské La Fabrice (vstupenky v předprodeji na pokladně La Fabriky a v odkazu zde: http://www.lafabrika.cz/rezervace/390)

18. prosince 2016 v 19:30 v brněnském Metro Music Baru (vstupenky v předprodeji v Indies na Poštovské nebo na GoOut: https://goout.net/cs/listky/b-side-band-hoste-vojtech-dyk+matej-ruppert+...

Česky